08.03.17
Незавершеність циклів. Куди витікає енегрія і звідки беруться усі наші блоки.

Незавершеність циклів. Куди витікає енегрія і звідки беруться усі наші блоки.

У кожного є незавершені цикли в тій чи іншій сфері життя, зазвичай вони фіксуються на психоемоційному рівні. Ці психічні утворення через свою незавершеність є постійним подразником нервової системи, вони забирають енергію, гальмують розвиток і в підсумку впливають на наше психологічне та фізичне здоров'я.

Матеріальні цикли – ви почали щось робити і не доробили якусь річ, предмет, проект...Як результат - бруд вдома, безлад в сумочці та на робочому місці, розкидані речі, непотрібні предмети, муки сумління за незавершені справи.

Емоційні цикли– з'явився гнів, ви його подавили, не розібравшись з причинами та наслідками, і гнів залишився. Образилися на когось і образа висить, вимагаючи "підгодовування" негативом. Ви розсердилися на себе, подавили злість, не розібралися, через що вона виникла, для чого, не трансформували її потенціал і знову таки вона висить. Ще одним прикладом емоційних блоків є друзі та оточення з негативним світосприйняттям, які постійно скаржаться на життя та ниють на предмет того, як у них і скрізь все погано. Маючи справу з такими людьми ви витрачаєте купу енергії внікуди, адже їх негативний світогляд не трансформується, а лише абсорбує ваші життєві ресурси.

Розумові цикли – ви дали комусь обіцянку, але не виконали її, збиралися щось зробити, не зробили. Це все висить вимагаючи від вас постійно повертатися і пояснювати собі, чому ви цього не могли/не можете зробити, або ж ви постійно шукаєте причин, щоб перенести виконання запланованого на невизначений термін. Мозок працює - енергія витрачається - конструктиву 0.

Духовні цикли– для вас зробили щось хороше, ви не віддячили. Духовні вчителі кажуть, що навіть за підлість та зло потрібно обути вдячними, адже це уроки. Відчутність подяки закриває енергетичний потік, енергія застоюється у вас, як в старому непрочищеному ставку.

Це лише деякі приклади незавершених циклів, яких в реальності у вас може бути набагато більше. Наявність циклів утримує вас в минулому. Коли, до прикладу, весь простір у вашому домі забитий мотлохом, у вас в буквальному сенсі немає місця для того, аби щось нове з'явилося у вашому житті. Розчистка циклів дозволиь вам рухатися вперед. Щоб створити краще завтра, ви, передусім, маєте звільнитися від минулого. Саме звільнитися, розібратися, трансформувати, а не закопати його під цементом вашого внутрішнього психічного опору!

Незавершені цикли споживають дуже багато енергії або ж заморожують, зупиняють її, не дозволяючи відчувати радість життя та повноту і велич навколишнього світу.

Процес розчистки циклів має на меті звільнення. Але не лише на фізичному рівні. Найважливіше - навчитися звільнятися від страху, який не дає вам сил розлучатися з непотрібними речами, неактуальними справами та людьми, які давно відіграли свою роль у вашому житті.

Життя постійно змінюється. Коли щось з'являється у вашому житті, отримуйте від цього задоволення і насолоду, будьте обережні та уважні з цим даром, а коли прийде час - відпустіть з любов'ю та вдячністю.